€715,00 Oorspronkelijke prijs was: €715,00.€589,00De huidige prijs is: €589,00.
€486,78 ex. btw
Verzending: binnen 1-3 werkdagen
Uiterst stevige biertafelkar voor biertafels en bankettafels van 180 tot 220cm lang
De transportkar voor biertafelsets is uitschuifbaar in de breedte en lengte daardoor geschikt voor alle tafels van 180 tot 220cm lang. Er kunnen in totaal 10 complete sets op de biertafel kar vervoerd worden.
Daarnaast is het ook mogelijk om er apart 20 tafels of 40 bankjes op te vervoeren. Er zitten 2 bok- en zwenkwielen met rem onder van 160mm met kogellagers van het merk Torwegge.
Wielen
Specificaties:
Wordt gedeeltelijk gedemonteerd geleverd en is zeer eenvoudig in elkaar te zetten.
| Gewicht | 25 kg |
| Afmetingen | 230 × 59-89 × 170 cm |
| Artikelnummer |
7430440483447
|
| Model | Biertafel |
| Kleur | Hamerslag zwart |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal onderstel | Staal |
| Materiaaldikte | 3mm |
| Kleur frame | Zwart hamerslag |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.