De Terrastafel Hawaii heeft de uitstraling van een echte robuuste partytafel. De terrastafel staat zeer stevig door zijn viervoets onderstel wat gemakkelijk in te klappen en op te bergen is. Onder 1 van de poten zit een stelknop zodat deze op ongelijke ondergrond ook stevig kan staan.
De terrastafel is qua model identiek aan de Statafel hawaii en kan daarom mooi gecombineerd worden.
Het blad van deze terrastafel is gemaakt door top bladenmaker: Sevelit. We bieden deze in meerdere kleurstellingen aan.
Qua onderstel kun je kiezen uit Wit en Hamerslag zwart. Het onderstel is eenvoudig demontabel. Het inklapbare onderstel is gemaakt van gepoedercoat hamerslag staal. De verf is onder hoge temperatuur in het metaal gebrandt waardoor deze super hard en vast zit.
Bij permanent buitengebruik wordt het houten blad afgeraden.
| Gewicht | 10 kg |
| Afmetingen | 70 × 70 × 73 cm |
| Artikelnummer |
Kleur frame wit | Blad hout: 6013736110121
Kleur frame wit | Blad punti: 6013712968975
Kleur frame wit | Blad vintage: 6013720839830
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad hout: 6013713633650
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad punti: 6013714036092
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad vintage: 6013720087040
|
| Model | Hawaii |
| Lengte tafel | 70cm |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 73cm |
| Vorm | Vierkant |
| Diameter | 85mm |
| Afmeting | 70 x 70m |
| Diameter | 85mm |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Materiaaldikte | 2mm |
| Kleur frame | Wit, Zwart hamerslag |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!