De Hawaii statafel heeft een tijdloze uitstraling en wordt vaak gebruikt als verhuur statafel. Met een blad van 70 bij 70 cm is het geschikt voor ongeveer 4 personen om te staan en te borrelen. Deze tafel is eenvoudig in te klappen en neemt weinig ruimte in bij het opslaan. Het blad van de statafel Hawaii is afneembaar en kan apart worden vervoerd of gecombineerd worden met onderstellen in verschillende kleuren.
| Kleur blad | Structuur | Stootrand |
| Punti | Glad blad | Antraciet |
| Hout | Houtnerf | Geen |
| Vintage | Lichte houtnerf | Antraciet |
Het meest gekozen is: Kleur blad: Punti met kleur onderstel: Zwart hamerslag
Het frame van de statafel is een gepoedercoat onderstel in de kleur donkergrijs hamerslag, chrome of wit. deze verf is onder hoge temperatuur op het frame gebrand waardoor het niet los laat. Bij de statafel zijn ook trolley’s beschikbaar waar er 5 of 10 op passen.
Het is niet aanbevolen om de volledig houten variant buitenshuis te gebruiken.
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 70 × 70 × 110 cm |
| Artikelnummer |
Kleur frame chrome | Blad hout: 6013717598542
Kleur frame chrome | Blad punti: 6013720290273
Kleur frame chrome | Blad vintage: 6013714813846
Kleur frame wit | Blad hout: 6013729316301
Kleur frame wit | Blad punti: 6013719199112
Kleur frame wit | Blad vintage: 6013732240273
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad hout: 6013727125158
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad punti: 6013713272224
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad vintage: 6013721261289
|
| Lengte tafel | 70cm |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 110cm |
| Vorm | Vierkant |
| Afmeting | 70 x 70m |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal blad | Hout |
| Materiaal onderstel | Gecoat staal |
| Kleur frame | Chrome, Wit, Zwart hamerslag |
| Aantal personen | 4 personen |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.