€69,00 €57,02 ex. btw
Tijdelijk uitverkocht
Deze zijwand is speciaal ontworpen voor een 4×8 meter PE partytent en biedt extra bescherming tegen wind en regen. Gemaakt van stevig PE-materiaal van 200 g/m², is deze zijwand duurzaam en geschikt voor langdurig gebruik.
De zijwand bestaat uit één geheel met een totale lengte van 8 meter en is voorzien van vier grote boogvensters die zorgen voor natuurlijke lichtinval. Aan de zijkanten beschikt de zijwand over klittenbandbevestiging, waarmee deze stevig aan de staanders van de partytent kan worden vastgezet.
Daarnaast is de zijwand rondom voorzien van vernikkelde oogringen, waardoor je deze met elastieken met bol eenvoudig en stevig aan het frame van de partytent kunt bevestigen.
Deze zijwand is een praktische en eenvoudige oplossing om je partytent compleet af te sluiten of extra beschutting te creëren. Perfect voor feesten, evenementen en andere buitenactiviteiten!
| Gewicht | 2,5 kg |
| Afmetingen | 800 × 0,1 × 200 cm |
| Artikelnummer | 7430440774798 |
| Zijkanthoogte | 200cm |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | PE |
| Materiaaldikte | 200mm |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Nee |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.