Deze professionele zijwand van 4 meter breed is ontwikkeld voor intensief gebruik en een strakke afwerking van je Easy Up tent. Dankzij de volledige paalomsluiting op de hoeken sluit de zijwand volledig rondom de staanders aan. Dit zorgt voor een duidelijke verbetering in stabiliteit, levensduur en uitstraling. In tegenstelling tot veel standaard zijwanden, waarbij slechts enkele klittenbandstroken worden toegepast, biedt deze constructie een veel stevigere en betrouwbaardere bevestiging aan het frame.
Het zeildoek is vervaardigd uit duurzaam 500D polyester met een PVC-coating aan de binnenzijde. De naden zijn dubbel gestikt en afgewerkt met een waterdichte sealing. Aan zowel de boven- als zijkanten is de zijwand voorzien van hoogwaardig klittenband van 5 cm breed, waarmee deze zeer solide kan worden bevestigd aan aangrenzende zijwanden.
Deze zijwand is tevens geschikt voor gebruik op een Easy Up 4×8 partytent, waarbij hij aan de 8-meterzijde geplaatst kan worden tussen de middenstaander en de hoekstaander.
Let op:
Voor het bevestigen van deze zijwand aan de bovenzijde zijn aanvullende bevestigingsartikelen nodig. Deze worden apart aangeboden en staan hiernaast vermeld.
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 400 × 100 cm |
| Artikelnummer | 6013729421456, 6013716342344, 6013715554557, 6013728788727, 6013722563528, 6013738357319, 6013743928962, 6013717793749 |
| Afmeting | 4x4, 4x6, 4x8m |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Uitvoering zeil | 500D Polyester met PVC Coating, Heavy Duty PVC - 580 gr/m² |
| Naadafwerking | Thermisch gelaste naden |
| Bevestigingzeilen | Klittenband |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.