Stevige PVC zijwand voor een buizenframe partytent met een zijkanthoogte van 220cm. De zijwand is gemaakt van brandvertragend PVC met een gewicht van 620gram/m² en beschikt over een raam met een mooi boogvenster. Aan de onderkant beschikt de zijwand over een tochtflap van +-30cm voor de afloop van water. Rondom het zeil zitten messing oogringen ter bevestiging met elastieken.
Omdat de zijwand binnen de vakken van een partytent valt zijn de afmetingen niet 200cm x 220cm maar iets kleiner.
Deze zijwanden zijn uiteraard geschikt als vervanging van een tentzeil dat stuk of kwijt is.
Heel veel klanten kiezen er echter ook voor om deze zijwand te gebruiken om een overkapping en dergelijke af te sluiten.
| Gewicht | 2 kg |
| Afmetingen | 200 × 0,1 × 220 cm |
| Artikelnummer | 6013725392354, 6013715472431 |
| Zijkanthoogte | 200cm |
| Afmeting | 2x2m |
| Kleur | Grijs / wit, Wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | PVC |
| Bevestigingzeilen | Elastieken met bol |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 69cm |
| Verpakkings breedte | 69cm |
| Verpakkings hoogte | 10cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.