Opklapbare Terrastafel | Model Helsinki
De Helsinki terrastafel is een uniek en praktisch model met een ruim tafelblad van 120×70 cm en een stevig zwart frame, ideaal voor buitengebruik. Dankzij het handige klapsysteem kan het tafelblad eenvoudig rechtop worden gezet, waardoor de tafel compact op te bergen is. Dit maakt de Helsinki perfect voor terrassen, horecagelegenheden en de verhuurbranche. De tafel heeft een standaard hoogte van 75 cm en biedt de keuze uit diverse tafelbladen, elk met hun eigen unieke eigenschappen. Let op: buitengebruik wordt niet aanbevolen voor het houten tafelblad.
Technische details:
| Gewicht | 18 kg |
| Afmetingen | 120 × 70 × 75 cm |
| Artikelnummer |
Blad zwart: 6013718017066
Blad wit: 6013742676697
Blad wit-marmer: 6013721568500
Blad hout: 6013713380349
Blad dark-teak-m-lit-compact-outdoor: 6013727423469
Blad concrete-m-lit-compact-outdoor: 6013714613620
Blad zwart-marmer: 6013732924906
Blad warm-oak-m-lit-compact-outdoor: 6013726937905
Blad stone-m-lit-compact-outdoor: 6013748753798
Blad oak-grey-m-lit-compact-outdoor: 6013730485454
|
| Model | Helsinki |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 75cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting | 120 x 70m |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Kleur frame | Zwart |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Ja |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.