De zijwandenset voor de Easy Up 3×6 Professional partytent biedt de mogelijkheid om de tent volledig af te sluiten. Je kunt ervoor kiezen om individuele zijwanden op te hangen, zodat je niet alle zijwanden tegelijk hoeft te gebruiken. Wat deze zijwandenset echt bijzonder maakt, is de hoekbevestiging, waardoor de zijwanden duurzamer en winddichter zijn en de algehele uitstraling verbetert.
Je hebt keuze uit twee samengestelde zijwandensets: een met 4 zeilen en een met 6 zeilen. Bij de laatste optie kun je zelfs een halve lange wand sluiten, terwijl de variant met 4 zeilen de 6 meter wand in één geheel omvat. De zeilen zijn vervaardigd van 500D Polyester met een PVC-coating aan de binnenzijde en zijn voorzien van stevig 5 cm breed klittenband voor solide bevestiging aan het dakzeil.
Totaal 4 wanden
Totaal 6 wanden
Groot raam met veel lichtinval
Brede oproldeur met sterke ritsen
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen | 600 × 205 cm |
| Artikelnummer |
Kleur blauw-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013721785730
Kleur zwart-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013734424442
Kleur wit-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013717112175
Kleur zandkleur-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013716040004
Kleur grijs-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013713498402
Kleur grijs-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013724328330
Kleur zandkleur-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013713551527
Kleur blauw-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013728651694
Kleur groen-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013732516521
Kleur rood-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013752528573
Kleur wit-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013755939901
Kleur groen-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013729883865
Kleur rood-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013713075078
Kleur full-colour-bedrukking-vouwtent | Zijwandenset type-2: 6013726624621
Kleur full-colour-bedrukking-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013712357366
Kleur zwart-vouwtent | Zijwandenset type-1: 6013717840825
|
| Breedte grote deur | 150cm |
| Afmeting | 3x6m |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Uitvoering zeil | 500D Polyerster met PVC Coating |
| Naadafwerking | Gestikt met waterdichte seal-afwerking, Thermisch gelaste naden |
| Bevestigingzeilen | Klittenband |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.