Robuuste, gegalvaniseerde transportkar van 40x40 mm kokerprofiel voor het efficiënt en veilig verplaatsen van Times Square statafels 120x70 cm, voorzien van heavy duty wielen Ø 125 mm.
€799,00 €660,33 ex. btw
Verzending: binnen 1-3 werkdagen
Met deze robuuste transportkar verplaats je eenvoudig en efficiënt meerdere Times Square statafels van 120×70 cm tegelijk. Speciaal ontworpen voor professioneel gebruik en ideaal voor evenementenlocaties, horeca en verhuurbedrijven die snel willen laden en lossen.
De trolley is vervaardigd uit gegalvaniseerd 40×40 mm kokerprofiel. Dit zorgt voor een sterke, duurzame constructie en optimale bescherming tegen roest en slijtage. De volledig gelaste uitvoering maakt de transportkar bestand tegen intensief gebruik.
Met een afmeting van 128 x 119 x H131 (leeg) cm biedt de kar optimale stabiliteit tijdens transport. De heavy duty zwenk- en bokwielen met een diameter van Ø 125 mm zorgen voor soepel rijgedrag, ook bij hogere belasting.
Een praktische en duurzame oplossing voor het veilig en efficiënt transporteren van je statafels.
| Gewicht | 45 kg |
| Afmetingen | 128 × 119 × 131 cm |
| Artikelnummer |
6013720571563
|
| Model | Times Square |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal onderstel | Staal |
| Materiaaldikte | 3mm |
| Kleur frame | Gegalvaniseerd |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.