€1,99 Oorspronkelijke prijs was: €1,99.€1,29De huidige prijs is: €1,29.
€1,07 ex. btw
Verzending: binnen 1-3 werkdagen
| Titel | Aantal | Stuksprijs |
|---|---|---|
| test | 50 - 99 | 10% €1,16 |
| 15% korting | 100 - 249 | 15% €1,10 |
| Staffel Ledlampen | Eigen import | 250 + | 20% €1,03 |
Ontdek onze dimbare warm witte LED-lampen met filament technologie, die een sfeervolle verlichting bieden als moderne vervangers voor halogeen- en gloeilampen. Het unieke filamentontwerp bootst het nostalgische uiterlijk van een gloeilamp na, terwijl het tegelijkertijd de voordelen van LED-verlichting biedt.
Deze lampen zijn uitgerust met een stevige plastic kap, waardoor ze ideaal zijn voor gebruik in prikkabels bij verhuur. Hun ‘onbreekbare’ constructie maakt ze uiterst duurzaam en handig, omdat ze na gebruik niet uit de prikkabel verwijderd hoeven te worden.
Onze LED-lampen leveren direct bij inschakeling hun volledige lichtopbrengst en zijn dankzij hun compacte formaat compatibel met bijna elke lampenkap. Met een lange levensduur en lage gebruikskosten zijn deze lampen een uitstekende keuze voor iedereen die wil overstappen van traditionele verlichting naar een energiezuiniger alternatief.
De lichtbron heeft een licht peervormig ontwerp en biedt met 1W vermogen een lichtopbrengst die vergelijkbaar is met die van een 8W gloeilamp, maar dan met een aanzienlijk lagere energieconsumptie. Dankzij een stralingshoek van 360 graden zorgen onze filament LED-lampen voor een gelijkmatige en sfeervolle verlichting in elke ruimte.
Met de led lamp warm wit bespaar je tot wel 90% op de verbruikskosten door je traditionele lampen te vervangen. Door de lichthoek van 120 graden heb je een brede spreiding van het licht. Traditionele gloeilampen zetten 10% van de energie om in licht en 90% in warmte, doordat de ledlampen dit juist andersom doen worden de ledlampen niet heel warm en zijn ze veilig in gebruik.
In combinatie met onze prikkabels kunnen deze ledlampen buiten worden gebruikt en zijn ze een echte sfeerverlichter.
Meer informatie over led? Lees de wikipediapagina over led verlichting.
| Gewicht | 0,022 kg |
| Artikelnummer | 7442955758781 |
| Hoogte | 8,4cm |
| Vorm | Peertje |
| Diameter | 45mm |
| Kleur | Warm wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Diameter | 45mm |
| Kleur kap | Transparante kap |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Dimbaar | Ja |
| Energielabel | A+ |
| Fitting | E27 |
| Lichtbron | Led |
| Lichthoek | 120 º |
| Frequentie | 50herz |
| Lichtsterkte | 60lm |
| Verbruikskosten | 0,00022 € per uur |
| Wattage | 1watt |
| Verpakkings lengte | 20cm |
| Verpakkings breedte | 20cm |
| Verpakkings hoogte | 15cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.