De trolley is zo ontworpen dat er meerdere soorten stapelstoelen op passen.
Onder andere geschikt voor:
Windson
Webb Playal
Doordat er een verstelbare plaat in verwerkt is kan de trolley op elk gewenste stand verzet worden.
De complete transportkar is beschermd met vilt zodat de stoelen niet beschadigen gedurende transport.
Verder zitten er een tweetal ogen aan om de stoelen extra vast te zetten.
De trolley beschikt over 125 mm Torwegge wielen met 2 bok- en 2 zwenkwielen, waardoor de transportkar goed wendbaar is.
Hoogte: 150cm
Lengte: 95cm
Diepte: 66cm
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 150 × 95 × 66 cm |
| Artikelnummer |
7442955769701
|
| Model | Baltimore, Brooklyn, Florence, Louis, Manhattan, Milos, Mundo |
| Kleur | Hamerslag zwart |
| Materiaal | Staal |
| Materiaaldikte | 2mm |
| Kleur frame | Zwart hamerslag |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.