Met deze draaiharing kun je een kleinere partytent, voortent of luifel vastzetten op gras of zandgronden.
De draaiharing heeft een grote ronde kop waar je een touw aan vast kunt knopen.
De haring is zwart van kleur en beschikt over 8cm van de onderkant een wartel waarmee deze in de grond gedraaid wordt:
| Gewicht | 0,20 kg |
| Afmetingen | 30 × 0,6 × 0,6 cm |
| Artikelnummer |
6013714230247
|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 30cm |
| Verpakkings breedte | 20cm |
| Verpakkings hoogte | 10cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.