Stevig zeil gemaakt van PVC met rondom messing oogringen ter bevestiging in de partytent of opslagtent.
Het zeil past in een partytent vak van 2 meter breed en 2,20 meter hoog.
De exacte afmetingen kunnen iets afwijken. Ze vallen namelijk binnen de vakken van een partytent. Exact is deze zijwand 1,94 bij 2,14 met een tochtflap van 24cm onderaan.
Met deze zijwand kun je je tent volledig afsluiten of gebruiken om een gedeelte afgesloten te houden.
De opslagtent zijwand wordt ook veel gebruikt om een overkapping of carport dicht te maken.
Omdat de dichte pvc zijwand binnen de vakken van een partytent valt zijn de afmetingen niet 200x220cm maar iets kleiner.
Deze zijwanden zonder raam zijn uiteraard geschikt als vervanging van een partytent zeil dat stuk of kwijt is.
Heel veel klanten kiezen er echter ook voor om deze zijwand te gebruiken om een overkapping en dergelijke af te sluiten.
| Gewicht | 2,20 kg |
| Afmetingen | 200 × 0,1 × 240 cm |
| Artikelnummer | 7430440578549, 7430440578556 |
| Zijkanthoogte | 220cm |
| Kleur | Grijs / wit, Wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal zijwanden | 550gr/m² |
| Bevestigingzeilen | Elastieken met bol |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 69cm |
| Verpakkings breedte | 69cm |
| Verpakkings hoogte | 10cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.