Geschikt voor elke type tent met een zijkanthoogte van 2 meter.
Geschikt voor een partytent met een lengte of breedte van 5 meter.
Deze partytent regengoot/koppelgoot wordt bevestigd door middel van de bijgeleverde elastieken
Hiermee kun je 2 tenten aan elkaar koppelen zodat er geen regenwater tussendoor sijpelt.
De goot komt onder de rand van beide tenten te hangen aan het frame. Doordat de goot naar het midden toe smaller wordt loopt het water automatisch naar beide uiteinden toe.
Aan de uiteinden loopt het regenwater over de afloop naar de grond toe.
De goot is zowel geschikt om 2 partytenten aan de zijkant met elkaar te verbinden en 2 partytenten aan de kopse kanten.
| Gewicht | 3,00 kg |
| Afmetingen | 500 × 40 × 200 cm |
| Artikelnummer |
7430440375377
|
| Kleur | Wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | PVC |
| Materiaaldikte | 550mm |
| Bevestigingzeilen | Elastieken met bol |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 50cm |
| Verpakkings breedte | 27cm |
| Verpakkings hoogte | 13cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.