Geschikt als Grondframe koppelstuk voor buizen van 38mm
Geschikt voor alle PVC Premium en PVC Professional partytenten en opslagtenten.
Deze koppelstukken voor de partytent worden gebruikt om het grondframe vast te zetten aan de staanders.
door middel van de oogbouten kunnen deze worden vastgedraaid aan de staanders van het frame.
Het plaatje aan de onderkant heeft gaten waar haringen doorheen kunnen.
| Gewicht | 0,8 kg |
| Artikelnummer |
7430440378378
|
| Afmeting | 3x3, 3x10, 3x4, 3x6, 3x8, 4x4, 4x6, 4x8, 4x10, 5x4, 5x6, 5x8, 5x10, 5x12, 6x6, 6x8, 6x10, 6x12m |
| Kleur | Grijs |
| UV-bestendig | Ja |
| Diameter koppelstukken | 42mm |
| Wanddikte koppelstukken | 1,4mm |
| Materiaal | Verzinkt metaal |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Uitvoering tent | PVC Premium, PVC Professional |
| Verpakkings lengte | 30cm |
| Verpakkings breedte | 30cm |
| Verpakkings hoogte | 30cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.