De Hawaii statafel straalt tijdloze elegantie uit en wordt vaak gebruikt als verhuurstatafel. Met een ruim blad van 85 cm biedt het plaats aan 6-7 personen, en dankzij het eenvoudig inklapbare ontwerp neemt het weinig ruimte in bij opslag. Het afneembare blad kan los vervoerd worden en gecombineerd worden met verschillende onderstelkleuren. Dit model statafel leent zich uitstekend voor statafelrokken, omdat deze vrij naar beneden hangen zonder tegen een poot aan te komen.
| Kleur blad | Structuur | Stootrand |
| Graniet | Glad blad | Antraciet |
| Wit | Glad blad | Wit |
| Old pine | Lichte houtnerf | Beige |
| Vintage | Lichte houtnerf | Antraciet |
| Punti | Glad blad | Antraciet |
Het meest gekozen is: Kleur blad: Punti met kleur onderstel: Zwart hamerslag
Het frame van de statafel is een gepoedercoat onderstel in de kleur Donkergrijs hamerslag of Wit. deze verf is onder hoge temperatuur op het frame gebrand waardoor het niet los laat. Bij de statafel zijn ook trolley’s beschikbaar waar er 5 of 10 op passen.
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 85 × 85 × 110 cm |
| Artikelnummer |
Kleur frame wit | Blad old-pine: 6013723397368
Kleur frame chrome | Blad old-pine: 6013718018025
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad old-pine: 6013732014072
Kleur frame chrome | Blad vintage: 6013715922998
Kleur frame chrome | Blad punti: 6013732519546
Kleur frame wit | Blad graniet: 6013724997994
Kleur frame wit | Blad punti: 6013739781755
Kleur frame wit | Blad vintage: 6013721622639
Kleur frame wit | Blad wit-2: 6013742151163
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad graniet: 6013735640681
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad punti: 7430440280206
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad vintage: 6013741462499
Kleur frame zwart-hamerslag | Blad wit-2: 6013714049061
|
| Breedte tafel | 85cm |
| Hoogte tafel | 110cm |
| Vorm | Rond |
| Diameter | 85mm |
| Afmeting | ⌀85m |
| Diameter | 85mm |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal blad | Hout |
| Materiaal onderstel | Gecoat staal |
| Kleur frame | Chrome, Wit, Zwart hamerslag |
| Aantal personen | 6 personen |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!