| Titel | Aantal | Stuksprijs |
|---|---|---|
| Staffel stoelen en barkrukken | 10 - 25 | 5% €158,65 |
| Staffel stoelen en barkrukken | 26 - 48 | 6.25% €156,56 |
| Staffel stoelen en barkrukken | 49 + | 7.5% €154,48 |
Moderne barkruk met een industriële look, deze barkruk is eenvoudig maar toch elegant.
De barkruk met de velours zitting zijn enkel geschikt voor binnengebruik. De barkruk is uitgevoerd met brandvertragend materiaal en kan gestapeld worden tot 5 stuks voordat ze omvallen. Op de trolley passen er meer gestapeld omdat deze dan iets schuin staan. Doordat er een trolley beschikbaar is waar deze krukken op passen is deze uitermate geschikt voor de ‘luxe’ evenementen.
Onderstel:
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 46,5 × 49 × 105 cm |
| Artikelnummer |
Kleur groen-ledlampen: 6013712150189
Kleur roze-ledlampen: 6013724867815
Kleur zwart-inrichting: 6013753544527
|
| Model | Mundo |
| Hoogte | 105cm |
| Hoogte zitting | 76,5cm |
| Kleur | Zwart, Groen, roze |
| Kleur frame | Zwart |
| Stoelkussen | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Inklapbaar | Nee |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.