De Easy Up partytent van 3 bij 3 meter biedt een ruim vloeroppervlak van 9 m² en is vervaardigd met hoge kwaliteitsstandaarden in gedachten. Het solide frame is opgebouwd uit zwart gemoffeld stalen dwarsliggers met hardkunststoffen verbindingen, terwijl de staanders gemaakt zijn van hexagonaal profiel met een indrukwekkende buitendiameter van 40 mm, wat zorgt voor krachtige stabiliteit. De brede voetplaat ondersteunt de tent stevig op elke ondergrond.
Het opzetten van deze tent is moeiteloos en veilig dankzij het handige schaarmechanisme en het gebruiksvriendelijke kliksysteem. Alle verbindingen en scharen zijn stevig bevestigd bout/moer verbinding om zwart kunststoffen kapjes. De dakondersteuning is extra versterkt en voorzien van een beschermende plastic kap, waardoor de tent bestand is tegen ruwe weersomstandigheden. Dit maakt deze partytent een goede keuze voor tijdelijke evenementen en feestjes.
Licht van gewicht, sterk met een chique uitstraling
premium kwaliteit door sterkte, afwerking en gebruiksgemak
Het bedrukken van partytenten biedt een prachtige mogelijkheid om reclame te maken of om de Easy Up tent een opvallende uitstraling te geven. Op het gebied van kleuren en ontwerp zijn vrijwel geen grenzen. De bedrukking wordt uitgevoerd via sublimatieprint, voordat het zeil in elkaar wordt gezet. Deze print wordt onder hoge temperaturen aangebracht, wat resulteert in duurzame en hoogwaardige kwaliteit. Onze bedrukking gebeurt rechtstreeks bij de fabrikant op PU gecoat polyester. Vul het formulier in, plaats je bestelling en wij gaan aan de slag met het ontwerpen. Na jouw goedkeuring, eventueel na aanpassingen aan het ontwerp, gaan we over tot productie. Wil je grotere aantallen bedrukte tenten bestellen? Klik dan bovenin op de offerteknop en geef je specifieke wensen door.
Doordat deze easy up 3×3 zo gemakkelijk op te zetten en weer in te klappen is wordt deze erg vaak gebruikt bij onder andere restaurants, cafe’s, ingangsoverkappingen, beurzen, sportevenementen en feesten.
Deze kwaliteit wordt het meest aanbevolen voor kleinzakelijk en particulier gebruik.
Exclusief zijwanden
| Gewicht | 32 kg |
| Afmetingen | 300 × 300 × 330 cm |
| Artikelnummer |
Kleur groen-vouwtent: 6013738929912
Kleur rood-vouwtent: 6013729233257
Kleur full-colour-bedrukking-vouwtent: 6013715065008
Kleur blauw-vouwtent: 6013716184135
Kleur grijs-vouwtent: 6013721152129
Kleur zandkleur-vouwtent: 6013725310327
Kleur wit-vouwtent: 6013715899856
Kleur zwart-vouwtent: 6013726061068
|
| Gewicht zeildoek | 7kg |
| Breedte grote deur | 145cm |
| Hoogte ingeklapt | 164cm |
| Afmeting | 3x3m |
| Doorloophoogte | 200cm |
| Totale hoogte | 330cm |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Gewicht doek | 320gr/m² |
| Uitvoering zeil | 500D Polyester met PVC Coating |
| Naadafwerking | Gestikt met waterdichte seal-afwerking |
| UV-bestendig | Ja |
| Verrijdbaar | Optioneel, wielen beschikbaar |
| Bevestigingzeilen | Gesp, Velcro |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Aantal pers. staand | 14 personen |
| Aantal pers. zittend | 9 personen |
| Benodigde installatie tijd | 1-2 minuten |
| Voor binnen of buiten | Binnen en buiten |
| Hoogte verstelbaar | Ja |
| Inklapbaar | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
| Verpakkings lengte | 60cm |
| Verpakkings breedte | 80cm |
| Verpakkings hoogte | 181cm |
| Aantal dozen | 2 stuks |
| Doos 2 | 45 x 41 x 17cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!