Deze professionele halve zijwand van 4,5 meter breed is ontworpen voor intensief gebruik. Dankzij de volledige paalomsluiting op de hoeken sluit de zijwand strak aan op het frame, wat zorgt voor een duidelijke verbetering in stabiliteit, levensduur en uitstraling. In tegenstelling tot veel andere aanbieders, waarbij slechts enkele klittenbandstroken aan de uiteinden worden gebruikt, biedt deze constructie een aanzienlijk stevigere en betrouwbaardere bevestiging aan de staanders.
Het zeildoek is vervaardigd uit duurzaam 500D polyester met een PVC-coating aan de binnenzijde. De naden zijn dubbel gestikt en afgewerkt met een waterdichte sealing. Aan zowel de boven- als zijkanten is de zijwand voorzien van hoogwaardig klittenband van 5 cm breed, waarmee deze zeer solide kan worden bevestigd aan aangrenzende zijwanden.
Let op:
Voor het bevestigen van deze halve zijwand aan de bovenzijde zijn aanvullende onderdelen nodig. Hiervoor heb je minimaal 1 kokerprofiel en 2 koppelingen nodig. Deze artikelen worden apart aangeboden en staan hiernaast vermeld.
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 450 × 100 cm |
| Artikelnummer |
Kleur full-colour-bedrukking-vouwtent: 6013718425465
Kleur blauw-vouwtent: 6013714323307
Kleur grijs-vouwtent: 6013717116104
Kleur zandkleur-vouwtent: 6013722757729
Kleur groen-vouwtent: 6013714815888
Kleur rood-vouwtent: 6013722169171
Kleur zwart-vouwtent: 6013725389330
Kleur wit-vouwtent: 6013732970996
|
| Afmeting | 3x4,5m |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Uitvoering zeil | 500D Polyester met PVC Coating, Heavy Duty PVC - 580 gr/m² |
| Naadafwerking | Thermisch gelaste naden |
| Bevestigingzeilen | Klittenband |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.