Stevig houten blad, inklapbaar stalen onderstel en perfect te combineren met ronde en rechthoekige tafels
€139,00 €114,88 ex. btw
Binnenkort leverbaar
Deze kwartronde klaptafel is ontworpen als modulair onderdeel van grotere buffet- en tafelopstellingen. Met zijn vloeiende ronding sluit deze tafel perfect aan op andere ronde of halfronde tafels, waardoor je eenvoudig complete cirkel- of eilandopstellingen creëert. Ideaal voor buffetten, catering, banqueting en evenementen waar flexibiliteit en uitstraling samenkomen.
Het tafelblad bestaat uit één geheel (one-piece panel) en is vervaardigd uit stevig hout. De tafel is uitgevoerd voor professioneel gebruik en biedt een stabiele basis, ook bij intensieve belasting. Het zwarte stalen onderstel is inklapbaar en gemaakt van robuuste buisconstructie, waardoor de tafel snel is op te zetten en compact kan worden opgeslagen.
Dankzij de specifieke vorm en afmetingen is deze kwartronde tafel bijzonder geschikt als aanvulling op ronde tafels met een buitendiameter van 305 cm (als je vier kwartronde delen aan elkaar plaatst). De afgeronde buitenzijde heeft een royale booglengte, wat zorgt voor een natuurlijke looplijn en een rustige uitstraling in de opstelling.

| Gewicht | 960 kg |
| Afmetingen | 213 × 100 × 76 cm |
| Artikelnummer |
6013719845873
|
| Lengte tafel | 236cm |
| Hoogte tafel | 76cm |
| Vorm | Kwart rond |
| Afmeting | ⌀236m |
| Kleur | Lichte houtkleur |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal blad | Multiplex |
| Materiaal onderstel | Staal |
| Materiaaldikte | 2mm |
| Aantal personen | 6 personen |
| Voor binnen of buiten | Binnen en (buiten onder overkapping) |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Model tafel | Klaptafel Condi |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.