Veelgekozen stoere statafel met een frame dat is gegalvaniseerd en daarna gepoedercoat in het zwart. Deze sfeervolle en industrieel ogende statafel staat perfect op terrassen, horecagelegenheden en is zeer geschikt voor de verhuur door het lichte gewicht. De statafel is te stapelen door het blad eenvoudig met een draaiknop van het frame te draaien. In combinatie met deze bladen is de statafel perfect om buiten te gebruiken.
De statafel Hamburg is een functionele statafel met een volledig metalen frame en een blad van 70 × 70 cm. Het strakke, industriële ontwerp maakt de tafel geschikt voor gebruik op terrassen, in horecagelegenheden en voor verhuur.
Het frame is gegalvaniseerd en gepoedercoat, waardoor de statafel geschikt is voor buitengebruik en tegelijkertijd licht van gewicht blijft. Met een hoogte van 107 cm is de tafel comfortabel in gebruik. Dankzij het slimme draaimechanisme is de statafel eenvoudig stapelbaar, wat zorgt voor efficiënt transport en opslag. De Hamburg is leverbaar met verschillende soorten en kleuren tafelbladen.
De statafel is verkrijgbaar met een compact outdoor blad, ook wel bekend als Volkern. Dit hoogwaardige blad heeft een zwarte kern en een antibacteriële toplaag, en is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik.
Eigenschappen van het compact blad:
Naast de compacte outdoor bladen is de statafel ook leverbaar met houten bladen en melamine bladen. Deze varianten zijn geschikt voor binnengebruik.
Het onderstel wordt in verband met het transportformaat gedemonteerd op pallet geleverd. Voor het eerste gebruik dient de tafel eenvoudig te worden gemonteerd. Het tafelblad wordt uiteraard uit één geheel geleverd.
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 70 × 70 × 107 cm |
| Artikelnummer | 6013716724799, 6013718669609, 6013726517510, 6013723314396, 6013721360319, 6013737415430, 6013732225294, 6013713685628, 6013718882817, 6013722264227, 6013719633685 |
| Model | Hamburg |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 107cm |
| Vorm | Vierkant |
| Afmeting | 70 x 70m |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gegalvaniseerd staal, Gepoedercoat hamerslag staal |
| Kleur frame | Zwart |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Ja |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Nee |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.