Geschikt als staander van de professional variant partytenten.
Hier zit geen lip onderaan gelast omdat deze in een grondframe koppelstuk komt.
Met 4 gaten ter bevestiging van de dakflap.
Specificaties:
Van binnen en van buiten gegalvaniseerd
1.2 mm dik
38 mm diameter
2120 mm lang
4x ponsgat
| Gewicht | 194,56 kg |
| Afmetingen | 212 × 3,8 × 3,8 cm |
| Artikelnummer | 6013713378391 |
| Kleur | lichtgrijs |
| UV-bestendig | Ja |
| Wanddikte buizen | 1,2 |
| Materiaal | Verzinkt metaal |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 195cm |
| Verpakkings breedte | 7cm |
| Verpakkings hoogte | 7cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.