Ben je op zoek naar een extra groot en professioneel dakzeil voor je 4×10 meter partytent? Dit hoogwaardige PVC dakzeil is speciaal ontworpen voor intensief gebruik en biedt optimale bescherming tegen regen, wind en zon. Dankzij het zware PVC materiaal en de sterke afwerking is dit dakzeil ideaal als vervanging of upgrade van je bestaande tentdak.
Dit dakzeil past op:
Let hierbij goed op de constructie van het frame.
Het dakzeil is geschikt voor tenten met 120 graden koppelstukken.
Let op:
Dakzeilen die zijn gebruikt of getest om te passen, kunnen niet worden geretourneerd. Controleer daarom vooraf goed of dit dakzeil compatibel is met jouw partytentframe.
| Gewicht | 34,60 kg |
| Afmetingen | 1000 × 400 × 310 cm |
| Artikelnummer | 6013722971927 |
| Zijkanthoogte | 200cm |
| Afmeting | 4x10m |
| Doorloophoogte | 200cm |
| Kleur | Blauw / wit, Wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal dakzeil | 550gr/m² |
| Bevestigingzeilen | Elastieken met bol |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 69cm |
| Verpakkings breedte | 59cm |
| Verpakkings hoogte | 15cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.