€49,00 €40,50 ex. btw
Verzending: binnen 3-5 werkdagen
Onze witte prikkabel van 10 meter is van hoogwaardige kwaliteit en voorzien van E27 fittingen. In combinatie met onze LED-lampen is deze kabel geschikt voor buitengebruik onder alle weersomstandigheden. Met slechts 3 eenvoudige stappen kun je hierboven de gewenste prikkabel van 10 meter samenstellen. Zodra wij jouw bestelling ontvangen, monteren we de prikkabel volledig naar jouw specificaties, klaar voor gebruik!
Je hebt de vrijheid om te kiezen hoe ver de afstand tussen de stekker en het eerste lichtpunt moet zijn. Je hebt de opties: 50cm, 100cm en 200cm.
Als je kiest voor 1 fitting per meter, zitten de fittingen om de 100cm, waardoor de kabel 10 fittingen heeft. Als je echter kiest voor 2 fittingen per meter, bevinden de fittingen zich om de 50cm en heeft de kabel 20 fittingen.
We bieden 3 verschillende soorten eindstukken aan: een Eindkap, een eindhaak en een contrastekker voor de prikkabel.
Andere afwijkende afmetingen zijn ook mogelijk, kijk dan even bij de prikkabel op maat.
De prikkabel is exclusief ledlampen, Als je de lampen tegelijk meebesteld krijg je hier 10% korting op!
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 10 cm |
| Artikelnummer |
6013748849842
|
| Afmeting | 10m |
| Kleur | Wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | Polychloropreen |
| Materiaaldikte | 0,2mm |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Waterdicht | Ja |
| Fitting | E-27 |
| Vermogen | 15watt |
| Aderdikte | 2x1,7mm² |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.