Hoge kwaliteit Biertafelhoes – Stretch
Deze biertafelhoes is geschikt voor al onze modellen biertafels en banken met de afmetingen:
Bankjes
Als de afmetingen van je biertafel iets afwijkt is dat geen probleem. Doordat de stof elastisch is past het gemakkelijk op biertafels en banken met geringe afwijkende afmetingen.
In diverse kleuren op voorraad.
Technische details:
De samenstelling van de biertafel en banken is uiterst goed uitgekiend. Hierdoor kunnen ze makkelijk en strak om de biertafelset worden getrokken.
Met de hoezen voor de biertafel en banken krijgt jouw biertafelset een unieke en elegante uitstraling en kun je deze afstemmen aan de wensen van je klant of omgeving.
De biertafelhoezen om de biertafelset zijn de basis voor een mooie presentatie op elk evenement.
| Gewicht | 0,4 kg |
| Afmetingen | 180 × 50 × 77 cm |
| Artikelnummer |
Kleur c16: 7430440681676
Kleur rood-volledig: 7430440681614
Kleur wit-inrichting: 7430440680686
Kleur zwart-inrichting: 7430440680679
Kleur limegroen: 7430440680693
Kleur c10: 7430440681607
Kleur zilvergrijs-inrichting: 7430440681621
Kleur champagne: 7430440681638
Kleur c17: 7430440681645
Kleur fuchsia: 7430440681652
Kleur burgundy: 7430440681669
|
| Lengte tafel | 180cm |
| Breedte tafel | 50cm |
| Hoogte tafel | 77cm |
| Lengte bankje | 180cm |
| Breedte bankje | 25cm |
| Hoogte bankje | 48cm |
| Afmeting | 180 x 50m |
| Kleur | Navy Blauw, Royal Blauw, Turquoise, Zwart, Wit, Burgundy, Champagne, Fuchsia, Limegroen/Geel, Rood, Zilvergrijs |
| Materiaal | Polyester |
| Materiaal blad | Spandex |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.