2x Stalen haak voor het dak frame
2 van deze stalen haken bent u nodig om, in combinatie met de spanschroef,
het frame van het dak op te spannen.
Hierdoor heeft het dakzeil een extra ondersteuning halverwege het dak. Deze construc
tie zit zowel in
de PVC partytenten als PE partytenten.
De haak is 92 cm lang
Geschikt voor de PVC partytenten en PE partytenten.
| Gewicht | 0,27 kg |
| Afmetingen | 92 cm |
| Artikelnummer |
7430440381316
|
| Kleur | Grijs |
| UV-bestendig | Ja |
| Diameter koppelstukken | 42mm |
| Wanddikte koppelstukken | 1,4mm |
| Materiaal | Verzinkt metaal |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.