De statafel helsinki is leverbaar met een RVS onderstel of Zwart gepoedercoat onderstel. Voor de bladen kun je kiezen tussen Sevelit – Punti en M-Lit Compact outdoor. Elk blad heeft zijn eigen stijl en gebruiksgemak. De statafel is 110cm hoog en heeft een extra gewicht van 4kg in het onderstel om deze erg stabiel te houden. Het onderstel heeft een subliem ontwerp waarbij het blad rechtop geklapt kan worden, daarnaast is de voet zo ontwikkeld dat je meerdere statafels over elkaar heen kan schuiven om ze gemakkelijk te kunnen vervoeren en compact kunt wegzetten.
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 60 × 60 × 110 cm |
| Artikelnummer |
Blad punti | Kleur frame rvs: 6013741847876
Blad punti | Kleur frame zwart: 6013712846839
Blad wit-2 | Kleur frame rvs: 6013720043077
Blad wit-2 | Kleur frame zwart: 6013713679689
Blad wit-marmer | Kleur frame rvs: 6013714468497
Blad wit-marmer | Kleur frame zwart: 6013727716738
Blad zwart-marmer | Kleur frame rvs: 6013728959981
Blad zwart-marmer | Kleur frame zwart: 6013742051081
|
| Model | Helsinki |
| Hoogte tafel | 110cm |
| Vorm | Rond |
| Diameter | 60mm |
| Afmeting | ⌀60m |
| Diameter | 60mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur frame | Rvs, Zwart |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Ja |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.