Mooie strakke statafel met een zeer degelijk inklapsysteem dat tegen een stootje kan en zeker hufterproof is. Een erg geschikte statafel voor verhuurbedrijven en evenementen. De statafel is in 2 kleurstellingen verkrijgbaar.
| Kleur blad: Punti | Kleur blad: Vintage |
| Stootrand: Antraciet | Stootrand: Zwart |
| Structuur: Glad blad | Structuur: Glad blad |
De meestgekozen kleur is het Punti blad met het hamerslag zwart onderstel.
Het frame van de statafel is een gepoedercoat onderstel in de kleur Donkergrijs hamerslag. Deze verf is onder hoge temperatuur op het frame gebrand waardoor het niet los laat. Bij de statafel zijn ook trolley’s beschikbaar waar er 6 op passen.
| Gewicht | 12 kg |
| Afmetingen | 80 × 80 × 110 cm |
| Artikelnummer |
Blad vintage: 6013713486461
Blad punti: 6013734067083
|
| Breedte tafel | 80cm |
| Hoogte tafel | 110cm |
| Vorm | Vierkant |
| Diameter | 80mm |
| Afmeting | 80 x 80m |
| Diameter | 80mm |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal blad | Hout |
| Materiaal onderstel | Gecoat staal |
| Kleur frame | Zwart hamerslag |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Ja |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
| Verpakkings lengte | 15cm |
| Verpakkings breedte | 80cm |
| Verpakkings hoogte | 140cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!