De Terrastafel Hawaii heeft de uitstraling van een echte robuuste partytafel. De terrastafel staat zeer stevig door zijn viervoets onderstel wat gemakkelijk in te klappen en op te bergen is. Onder 1 van de poten zit een stelknop zodat deze op ongelijke ondergrond ook stevig kan staan.
De terrastafel is qua model identiek aan de Statafel hawaii en kan daarom mooi gecombineerd worden.
Het blad van deze terrastafel is gemaakt door top bladenmaker: Sevelit. We bieden deze in veel kleurstellingen aan.
Qua onderstel kun je kiezen uit Wit en Hamerslag zwart. Het onderstel is eenvoudig demontabel. Het inklapbare onderstel is gemaakt van gepoedercoat hamerslag staal. De verf is onder hoge temperatuur in het metaal gebrandt waardoor deze super hard en vast zit.
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 85 × 85 × 73 cm |
| Artikelnummer |
Wit | Graniet: 6013739819861
Wit | Old pine: 6013731894835
Wit | Punti: 6013721829878
Wit | Vintage: 6013715635652
Wit | Wit: 6013739093001
Zwart hamerslag | Graniet: 6013714872829
Zwart hamerslag | Old pine: 6013712759757
Zwart hamerslag | Punti: 7430440482464
Zwart hamerslag | Vintage: 6013713262249
Zwart hamerslag | Wit: 6013715771701
|
| Model | Hawaii |
| Hoogte tafel | 73cm |
| Vorm | Rond |
| Diameter | 85mm |
| Afmeting | ⌀85m |
| Diameter | 85mm |
| Materiaal | Staal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Materiaaldikte | 2mm |
| Kleur frame | Wit, Zwart hamerslag |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.