€95,00 €78,51 ex. btw
Binnenkort leverbaar
De terrastafel Madeira heeft een zeer robuust en stevig onderstel.
Deze partytafel is gemakkelijk in en uit te klappen en zeer geschikt voor verhuurbedrijven.
De terrastafel is qua model identiek aan de Statafel Madeira en kan daarom mooi gecombineerd worden.
Het blad van deze terrastafel is punti van kleur met een stevige stootrand.
Het inklapbare onderstel is gemaakt van gepoedercoat hamerslag staal.
De verf is onder hoge temperatuur in het metaal gebrandt waardoor deze super hard en vast is.
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 85 × 85 × 78 cm |
| Artikelnummer |
7442955774729
|
| Model | Madeira |
| Breedte tafel | 85cm |
| Hoogte tafel | 78cm |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Hamerslag zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Materiaaldikte | 2mm |
| Kleur frame | Zwart hamerslag |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.