Uniek en handig model terrastatafel met een zwart of chromen frame. Dit frame is uitstekend geschikt voor buitengebruik. De sfeervol ogende terrastafel staat perfect op terrassen, horecagelegenheden en is zeer geschikt voor de verhuur doordat het opklapbar is en handig in gebruik. De bladen van deze terrastafels kunnen rechtop worden gezet door het klapsysteem onder het blad.
De terrastafel heeft een hoogte van 75cm. Geschikt voor buitengebruik.
| Gewicht | 12 kg |
| Afmetingen | 70 × 70 × 75 cm |
| Artikelnummer |
Blad punti | Kleur frame zwart: 6013712067012
Blad punti | Kleur frame chrome: 6013715559569
Blad wit-2 | Kleur frame zwart: 6013729841865
Blad wit-2 | Kleur frame chrome: 6013730352374
|
| Model | Helsinki |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 75cm |
| Vorm | Rond |
| Diameter | 70mm |
| Afmeting | ⌀70m |
| Diameter | 70mm |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Kleur frame | Chrome, Zwart |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Ja |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.