€345,50 Oorspronkelijke prijs was: €345,50.€299,00De huidige prijs is: €299,00.
€247,11 ex. btw
Verzending: binnen 1-3 werkdagen
Deze speciale trolley is zorgvuldig ontworpen om perfect te passen bij onze Milo klapstoelen. Bovendien biedt het de flexibiliteit om stoelen met vergelijkbare afmetingen van andere leveranciers te vervoeren. Deze trolley is ruim genoeg om maar liefst 50 klapstoelen te dragen, waardoor het eenvoudig wordt om zelfs grote groepen mensen van zitplaatsen te voorzien. Wat betreft mobiliteit, de transportkar is voorzien van 4 soepel rollende wielen, waarvan 2 bokwielen en 2 zwenkwielen met rem, 125 mm hoog van het gerenommeerde merk Torwegge.
| Gewicht | 21 kg |
| Afmetingen | 113 × 47 × 180 cm |
| Artikelnummer |
7430440780751
|
| Model | Milo |
| Kleur | Hamerslag zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur frame | Zwart hamerslag |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 162cm |
| Verpakkings breedte | 48cm |
| Verpakkings hoogte | 15cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.