Alle kapstokken zijn demontabel waardoor alle onderdelen op deze trolley passen. De trolley is uniek in zijn soort.
Op de trolley passen 10 kapstokken van 2 meter in onderdelen. Zeer handig dus voor verhuurbedrijven en evenementen.
Als je 10 kapstokken met deze trolley besteld heb je dus ruimte voor 1040 jassen.
Ook de andere kapstokken kunnen op deze trolley vervoerd worden.
Exclusief de kapstokken met wielen
| Gewicht | 71 kg |
| Afmetingen | 186 × 60,5 × 201 cm |
| Artikelnummer |
7430440781710
|
| Kleur | Hamerslag zwart |
| Materiaal | Gecoat staal |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur frame | Zwart hamerslag |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 180cm |
| Verpakkings breedte | 70cm |
| Verpakkings hoogte | 30cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.