De Skyshade ā Lite is een modern en stijlvol tuinpaviljoen van 3Ć3 meter, ontworpen voor wie comfortabel buiten wil zitten met optimale lichtinval Ć©n bescherming.
Het paviljoen combineert een strakke uitstraling met hoogwaardige materialen, waardoor het perfect past in zowel moderne als klassieke tuinen.
Het frame is volledig uitgevoerd in gepoedercoat aluminium met een luxe mat antraciete afwerking. Dit zorgt niet alleen voor een moderne uitstraling, maar maakt het paviljoen ook:
De stevige driehoekige staanders van 90Ć90 mm geven het geheel extra stabiliteit en een robuuste look.
Het dak is opgebouwd uit 6 mm dikke polycarbonaat platen in een licht getinte antracietkleur. Hierdoor profiteer je van:
Je zit dus altijd comfortabel buiten, zonder dat het donker aanvoelt onder het paviljoen.
Met een doorloophoogte van 195 cm en een totale hoogte van 275 cm biedt de Skyshade ā Lite volop ruimte om comfortabel te staan of te zitten.
De afstand tussen de staanders van 270 cm zorgt voor een open en ruimtelijk gevoel Ʃn een stabiele basis.
Dichte zijwanden
Mesh zijwanden (muskietengaas)
Kortom: de Skyshade ā Lite is dĆ© ideale keuze voor wie een strak, licht en duurzaam tuinpaviljoen zoekt met een hoogwaardige uitstraling en praktisch gebruiksgemak.
| Gewicht | 70 kg |
| Afmetingen | 298 × 298 × 260 cm |
| Artikelnummer | 6013722693669, 6013716643694, 6013714928960, 6013725594512, 6013716675695, 6013726637607, 6013737617674 |
| Afmeting | 3x3m |
| Kleur | Antraciet |
| Bevestigingzeilen | Gordijnrail |
| Benodigde installatie tijd | 240 minuten |
| Gereedschap | (accu)schroefmachine, Trapje, Veiligheidshandschoenen |
| Aantal dozen | 2 stuks |
| Doos 1 | 222 x 43 x 25cm |
| Doos 2 | 157 x 82 x 10cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieƫn zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieƫn stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.