€42,50 Oorspronkelijke prijs was: €42,50.€39,00De huidige prijs is: €39,00.
€32,23 ex. btw
Verzending: Vandaag verzonden
| Titel | Aantal | Stuksprijs |
|---|---|---|
| Staffel stoelen en barkrukken | 10 - 25 | 5% €37,05 |
| Staffel stoelen en barkrukken | 26 - 48 | 6.25% €36,56 |
| Staffel stoelen en barkrukken | 49 + | 7.5% €36,08 |
Stijlvolle, stevige klapstoel met skai leren zitkussen – perfect voor bruiloften, diners en events
De zwarte Wedding Chair is een van de populairste klapstoelen in zijn klasse. De stoel is volledig vervaardigd uit hoogwaardig polypropyleen kunststof, wat zorgt voor een stevig en duurzaam frame. De zitting is verstevigd met metaal en voorzien van een comfortabel skai leren kussen, waardoor deze stoel niet alleen praktisch is, maar ook luxe oogt.
Dankzij het elegante ontwerp is deze stoel bijzonder geliefd bij bruiloften, conferenties, diners en andere representatieve evenementen. De stoel is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en is eenvoudig inklapbaar en stapelbaar.
Voor efficiënt transport en opslag is er een bijpassende trolley beschikbaar, geschikt voor het vervoeren van 25 wedding chairs tegelijk.
Afmetingen & gewicht:
Ook voor de wedding chair is een trolley beschikbaar waar er 25 op passen.
| Gewicht | 23,2 kg |
| Afmetingen | 45 × 45 × 78 cm |
| Artikelnummer | 6013712270276 |
| Model | Wedding |
| Lengte | 45cm |
| Hoogte | 78cm |
| Diepte | 45cm |
| Hoogte zitting | 45cm |
| Kleur | Zwart |
| Kleur rugleuning | Zwart |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur zitting | Zwart |
| Stoelkussen | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Inklapbaar | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.