Deze professionele zijwand voor Easy Up tenten van 4 meter breed is ontworpen voor maximale stevigheid, een lange levensduur en een verzorgde uitstraling. Het grote verschil met standaard zijwanden zit in de hoekafwerking: de zijwand loopt op de hoeken volledig om de staanders heen. Hierdoor ontstaat een veel sterkere bevestiging en is de zijwand aanzienlijk beter bestand tegen wind en weersinvloeden.
Waar bij veel aanbieders slechts kleine stukken klittenband worden gebruikt aan de uiteinden, beschikt deze zijwand over breed en degelijk klittenband van 5 cm aan zowel de bovenzijde als de zijkanten. Dit zorgt voor een solide verbinding met het dakzeil en de staanders, waardoor het geheel strak en stabiel blijft staan.
Het zeil is vervaardigd uit hoogwaardig 500D polyester met een PVC-coating aan de binnenzijde. De naden zijn dubbel gestikt en afgewerkt met een waterdichte sealing, wat zorgt voor extra sterkte en een betrouwbare bescherming tegen regen. Deze zijwand is daarmee zeer geschikt voor professioneel gebruik bij evenementen, horeca, beurzen en verhuur.
Geschikt voor onze professionele Easy Up tenten van 4 meter breed, ideaal voor intensief gebruik bij evenementen, horeca en verhuur.
Wij bedrukken onze zijwanden op hoogwaardig PU-gecoat polyester, speciaal geschikt voor duurzame en haarscherpe prints.
Bij een zwarte ondergrond nemen we PU met een zwarte binnenzijde.
Bij alle andere kleuren ondergrond is de binnenzijde standaard wit.
Je kunt kiezen uit de volgende bedrukkingsopties:
Bij een dubbelzijdige print worden twee afzonderlijke doeken bedrukt en vervolgens aan elkaar bevestigd. Hierdoor ontstaat een dikker en extra sterk doek, waarbij de print van de ene zijde niet doorschijnt aan de andere kant.
Selecteer voor een bedrukt zeil het icoontje met de full colour print.
| Gewicht | 1 kg |
| Afmetingen | 400 × 215 cm |
| Artikelnummer | 6013714591553, 6013724681633, 6013725094036, 6013712430427, 6013734197155, 6013722947915, 6013714267236, 6013716878836 |
| Afmeting | 4x4, 4x6, 4x8m |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Uitvoering zeil | 500D Polyester met PVC Coating |
| Naadafwerking | Thermisch gelaste naden |
| Bevestigingzeilen | Klittenband |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.