Met de zijwandenset voor de Easy Up 4×4 Professional kun je de partytent volledig rondom afsluiten. Elk zeil is ook enkel te hangen, dus niet alle zijwanden hoeven tegelijk geplaatst te worden. Op de hoeken gaan deze zijwanden volledig om de paal wat een enorme verbetering is in stevige bevestiging van de zeilen, levensduur, winddichtheid en uitstraling. Bij veel aanbieders zitten er ‘slechts’ enkele stukjes klittenband op de uiteinden van de zeilen om ze mee aan de staanders te bevestigen.
De zijwandenset bestaat uit totaal 4 zeilen. 2 zijkanten met raam en 2 zijkanten met oproldeur. De zeilen zijn gemaakt van 500D Polyester met PVC Coating aan de binnenzijde. De naden zijn dubbel gestikt en afgewerkt met een waterdichte sealing. Aan zowel de bovenzijde als zijkanten beschikken alle zeilen over maar liefst 5cm breed degelijk klittenband waarmee ze zeer solide kunnen worden vastgezet aan het dakzeil.
Groot raam met veel lichtinval
Brede oproldeur met sterke ritsen
| Gewicht | 8 kg |
| Afmetingen | 400 × 215 cm |
| Artikelnummer |
Kleur groen-vouwtent: 6013717540534
Kleur rood-vouwtent: 6013720276239
Kleur grijs-vouwtent: 6013728494444
Kleur full-colour-bedrukking-vouwtent: 6013712365392
Kleur zandkleur-vouwtent: 6013729023049
Kleur blauw-vouwtent: 6013727968953
Kleur zwart-vouwtent: 6013729845856
Kleur wit-vouwtent: 6013716994918
|
| Breedte grote deur | 150cm |
| Afmeting | 4x4m |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Uitvoering zeil | 500D Polyester met PVC Coating |
| Naadafwerking | Gestikt met waterdichte seal-afwerking |
| Bevestigingzeilen | Klittenband |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!