Deze compacte lounge heater verwarmt precies op zithoogte en zorgt binnen enkele minuten voor een aangename temperatuur. Ideaal voor tuin, terras of overkapping – zo geniet je langer van gezellige avonden buiten.
€225,00 Oorspronkelijke prijs was: €225,00.€169,00De huidige prijs is: €169,00.
€139,67 ex. btw
Op voorraad verwacht en verzonden op: 22-5-2026
Geniet langer van je tuin of terras met deze compacte lounge heater die precies warmte geeft waar je het nodig hebt: op zithoogte. In plaats van warmte hoog de lucht in te blazen, verspreidt deze heater de warmte rondom je zithoek. Ideaal naast een loungeset, onder een overkapping of op een sfeervol terras. Dankzij het krachtige vermogen tot maar liefst 11.000 watt is je buitenruimte binnen enkele minuten aangenaam verwarmd. Zo maak je van frisse avonden moeiteloos gezellige momenten met vrienden of familie. Het moderne, robuuste ontwerp zorgt voor een stijlvolle uitstraling en staat stevig op zijn voet. De geïntegreerde ontsteking en instelbare warmtestand maken de bediening eenvoudig en comfortabel. Of je nu een compacte tuin hebt of een ruim terras: deze lounge heater verlengt het buitenseizoen en tilt het comfortniveau direct naar een hoger niveau.
Met een vermogen van 5.000 tot 11.000 watt bepaal je eenvoudig zelf de warmte-intensiteit. De traploos instelbare regelknop zorgt voor volledige controle – van subtiele bijverwarming tot maximale warmteafgifte.
De heater is ontworpen voor buitengebruik en voldoet aan de geldende Europese normen (zie specificaties in de handleiding)
| Gewicht | 13 kg |
| Afmetingen | 46,2 × 46,2 × 136 cm |
| Artikelnummer |
7430440478481
|
| Kleur | Antraciet |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Verrijdbaar | Ja |
| Plaatsing heater | Staand |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Plaatsing heater | Staand |
| Snelheidsinstelling | Variabel |
| Type heater | Loungeheater |
| Weersbestendig | Ja |
| Verpakkings lengte | 50cm |
| Verpakkings breedte | 55cm |
| Verpakkings hoogte | 86cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.