De statafel helsinki is leverbaar met een RVS onderstel of Zwart gepoedercoat onderstel. Voor de bladen kun je kiezen tussen houten, Sevelit outdoor (vintage) of M-lit Outdoor compact blad. Elk blad heeft zijn eigen stijl en gebruiksgemak. De statafel is 110cm hoog en heeft een extra gewicht van 4kg in het onderstel om deze erg stabiel te houden. Het onderstel heeft een subliem ontwerp waarbij het blad rechtop geklapt kan worden, daarnaast is de voet zo ontwikkeld dat je meerdere statafels over elkaar heen kan schuiven om ze gemakkelijk te kunnen vervoeren en compact kunt wegzetten.
Indien je de statafel binnenshuis of onder een overkapping gebruikt, zijn alle bladtypen geschikt. Voor openluchtterrassen zonder beschutting zijn de Sevelit Outdoor en M-Lit Compact Outdoor speciaal ontworpen, terwijl het gebruik van een houten blad wordt afgeraden.
| Gewicht | 14 kg |
| Afmetingen | 70 × 70 × 110 cm |
| Artikelnummer |
Blad warm-oak-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame rvs: 6013714849890
Blad stone-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame rvs: 6013717738719
Blad oak-grey-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame rvs: 6013712159120
Blad japanese-pine-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame rvs: 6013713354319
Blad dark-teak-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame rvs: 6013713845817
Blad concrete-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame rvs: 6013722616620
Blad warm-oak-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame zwart: 6013716684628
Blad stone-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame zwart: 6013718264224
Blad oak-grey-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame zwart: 6013713964945
Blad japanese-pine-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame zwart: 6013716270265
Blad dark-teak-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame zwart: 6013735628603
Blad concrete-m-lit-compact-outdoor | Kleur frame zwart: 6013719856862
Blad hout | Kleur frame rvs: 6013727531584
Blad hout | Kleur frame zwart: 6013720783751
Blad vintage | Kleur frame rvs: 6013752415422
Blad vintage | Kleur frame zwart: 6013724956908
Blad wit | Kleur frame rvs: 6013718224204
Blad wit | Kleur frame zwart: 6013732233237
Blad wit-marmer | Kleur frame rvs: 6013719326327
Blad wit-marmer | Kleur frame zwart: 6013731415474
Blad zwart | Kleur frame rvs: 6013716271279
Blad zwart | Kleur frame zwart: 6013722742701
Blad zwart-marmer | Kleur frame rvs: 6013735041082
Blad zwart-marmer | Kleur frame zwart: 6013723612683
|
| Model | Helsinki |
| Lengte tafel | 70cm |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 110cm |
| Vorm | Vierkant |
| Afmeting | 70 x 70m |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur frame | Rvs, Zwart |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Ja |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!