Nieuw model terrastatafel met een volledig metalen frame. Het frame is gegalvaniseerd en daarna gepoedercoat zodat het ook uitstekend buiten gebruikt kan worden. Deze sfeervolle en industrieel ogende terrastafel staat perfect op terrassen, horecagelegenheden en is zeer geschikt voor de verhuur door het lichtgewicht. De terrastafel is te stapelen door het blad eenvoudig met een draaiknop van het frame te draaien.
De terrastafel heeft een hoogte van 76cm. Je kunt bij deze tafel kiezen uit houten blad, melamine bladen of compact outdoor blad Bij het houten blad is buitengebruik niet aanbevolen. Bij het metalen blad kan dit uitstekend.
Het compact blad: Compact outdoor is zeer geschikt voor buitengebruik. Deze bladen staan ook wel bekend onder de naam: Volkern. De hoge kwaliteit bladen hebben een zwarte kern en beschikken over een antibacteriële toplaag.
| Gewicht | 9 kg |
| Afmetingen | 70 × 70 × 76 cm |
| Artikelnummer |
Blad black-forest-m-lit-compact-outdoor: 6013717729786
Blad black-rock-compact-outdoor: 6013714621625
Blad hout: 6013713881839
Blad misty-wood-m-lit-compact-outdoor: 6013713658660
Blad natural-wood-m-lit-compact-outdoor: 6013733455430
Blad warm-oak-m-lit-compact-outdoor: 6013726583591
Blad wit: 6013714311380
Blad wit-melamine: 6013733670673
Blad zwart: 6013718569565
Blad zwart-melamine: 6013712446435
Blad zwart-marmer: 6013740281251
|
| Model | Hamburg |
| Lengte tafel | 70cm |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 76cm |
| Vorm | Vierkant |
| Afmeting | 70 x 70m |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Kleur frame | Zwart |
| Aantal personen | 4 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Ja |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Nee |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.