De Flameheater Round 11000 combineert 11.000 Watt krachtige warmte met een stijlvolle zichtbare vlam in een glazen buis. Ideaal voor terras, horeca of overkapping – voor comfortabele warmte én directe sfeer in de buitenlucht.
€259,00 Oorspronkelijke prijs was: €259,00.€189,00De huidige prijs is: €189,00.
€156,20 ex. btw
Verzending: wo 27 mei
Geniet langer van je terras, veranda of overkapping met de Flameheater Round 11000. Deze robuuste gas terrasverwarmer combineert krachtige warmte met een sfeervolle zichtbare vlam in een glazen buis. Met 11.000 Watt vermogen verwarm je eenvoudig grotere terrassen tot een aangename temperatuur – ideaal voor horeca, evenementen of gewoon thuis in de tuin.
De centrale glazen buis met beschermend gaas zorgt voor een prachtige verticale vlam en extra sfeer op locatie. De warmte wordt via de grote reflectorkap efficiënt naar beneden verspreid, zodat je optimaal profiteert van aangename stralingswarmte rondom de heater.
De Flameheater Round 11000 is uitsluitend geschikt voor buitengebruik en voor (deels) open ruimtes met voldoende ventilatie. Voor gebruik onder een overkapping/veranda geldt: minimaal 25% van de wanden open. Houd rondom het apparaat minimaal 100 cm afstand tot brandbare materialen.
Met de Flameheater Round 11000 creëer je direct comfort én sfeer op ieder terras. Een krachtige, stijlvolle en verplaatsbare heater voor wie nét wat langer buiten wil blijven zitten.
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 53,5 × 53,5 × 183 cm |
| Artikelnummer |
7430440874849
|
| Kleur | Antraciet |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Verrijdbaar | Ja |
| Plaatsing heater | Staand |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Bereik | 15 - 20m² |
| Plaatsing heater | Staand |
| Snelheidsinstelling | Variabel |
| Type heater | Flameheater |
| Verbruik | Max 800 € per uur |
| Vermogen | 5000-11000watt |
| Weersbestendig | Ja |
| Aantal warmtestanden | 6000 stuks |
| Verpakkings lengte | 50cm |
| Verpakkings breedte | 55cm |
| Verpakkings hoogte | 86cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.