De verbeterde zijwandconstructie zorgt voor een extra stevige bevestiging op de hoeken. Dit resulteert in een langere levensduur, betere winddichtheid en een strakkere uitstraling van de tent. De zijwand is vervaardigd uit duurzaam 500D polyester met een PVC-coating aan de binnenzijde, waardoor het doek sterk, slijtvast en geschikt is voor intensief gebruik.
Op de hoeken én bij de middenpaal sluit deze zijwand volledig rondom de palen aan. Dit zorgt voor een aanzienlijke verbetering in stabiliteit, winddichtheid, levensduur en algehele uitstraling van het zeil. In tegenstelling tot veel andere aanbieders, waarbij slechts enkele klittenbandstroken aan de uiteinden worden gebruikt, biedt deze constructie een veel stevigere en betrouwbaardere bevestiging aan het frame.
Het zeildoek is vervaardigd uit duurzaam 500D polyester met een PVC-coating aan de binnenzijde. Alle naden zijn dubbel gestikt en afgewerkt met een waterdichte sealing. Daarnaast zijn de zeilen aan zowel de boven- als zijkanten voorzien van extra sterk klittenband van 5 cm breed, waarmee ze uiterst solide kunnen worden bevestigd aan het dakzeil en aangrenzende zijwanden.
Grote ramen voor optimale lichtinval
Wij bedrukken onze zijwanden op hoogwaardig PU-gecoat polyester, speciaal geschikt voor duurzame en haarscherpe prints.
Bij een zwarte ondergrond nemen we PU met zwarte binnenzijde.
Bij alle andere kleuren ondergrond is de binnenzijde standaard wit.
Je kunt kiezen uit de volgende bedrukkingsopties:
Bij een dubbelzijdige print worden twee afzonderlijke doeken bedrukt en vervolgens aan elkaar bevestigd. Hierdoor ontstaat een dikker en extra sterk doek, waarbij de print van de ene zijde niet doorschijnt aan de andere kant.
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen | 800 × 215 cm |
| Artikelnummer | 6013723337302, 6013720272293, 6013727652678, 6013719871858, 6013725645665, 6013741312398, 6013716274287, 6013720347380 |
| Afmeting | 4x8m |
| Kleur | Zwart, Wit, Blauw, Grijs, Zandkleur, Groen, Rood, Full Colour- bedrukking |
| Materiaal doek | Polyester met PVC coating |
| Uitvoering zeil | 500D Polyester met PVC Coating |
| Naadafwerking | Thermisch gelaste naden |
| Bevestigingzeilen | Klittenband |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.