Model hamburg in 120x70cm. Een mooie brede terrastafel met een volledig metalen frame. Het frame is gegalvaniseerd en daarna gepoedercoat zodat het ook uitstekend buiten gebruikt kan worden. Deze sfeervolle en industrieel ogende terrastafel staat perfect op terrassen, horecagelegenheden en is zeer geschikt voor de verhuur door het lichtgewicht. De terrastafel is te stapelen door het blad eenvoudig met draaibouten van het frame te draaien.
De terrastafel heeft een hoogte van 76cm. Je kunt bij deze tafel uit verschillende bladen kiezen. Bij het houten blad en de melamine bladen wordt buitengebruik niet aanbevolen.
| Gewicht | 17 kg |
| Afmetingen | 120 × 70 × 76 cm |
| Artikelnummer |
Blad black-forest-m-lit-compact-outdoor: 6013715028034
Blad black-rock-compact-outdoor: 6013728657665
Blad misty-wood-m-lit-compact-outdoor: 6013740092062
Blad natural-wood-m-lit-compact-outdoor: 6013721073042
Blad warm-oak-m-lit-compact-outdoor: 6013720144118
Blad wit: 6013718346302
Blad wit-melamine: 6013715332322
Blad zwart: 6013732290292
Blad zwart-melamine: 6013741531508
Blad zwart-marmer: 6013716962962
Blad hout: 6013723771762
|
| Model | Hamburg |
| Lengte tafel | 120cm |
| Breedte tafel | 70cm |
| Hoogte tafel | 76cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmeting | 120 x 70m |
| Materiaal | Metaal |
| Materiaal onderstel | Gepoedercoat hamerslag staal |
| Kleur frame | Zwart |
| Aantal personen | 6 personen |
| Voor binnen of buiten | Beide |
| Stapelbaar | Ja |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Inklapbaar | Nee |
| Verzendmethode | Vrachttransport |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Vertraagde verwerking door Pinksterweekend
Vanwege het Pinksterweekend kan de verwerking van bestellingen iets langer duren dan normaal. Orders die nu geplaatst worden, worden volgende week dinsdag verzonden.
Bedankt voor je begrip!
Er zijn nog geen beoordelingen.