Deze opslagtent 4 bij 4 is vierkant waarbij de voorkant 1 zeil van 4 meter is en de zijwanden aan elke kant 2 zeilen van 2 meter. De opslagtent heeft een oppervlakte van 16m² waardoor deze geschikt is om tijdelijk of permanent kleinere goederen, motoren op te slaan of een kleine werkplaats kan worden gemaakt. Deze opslagtent heeft een grondframe en nokversteviging en is daarmee uiterst geschikt om langere tijd te kunnen blijven staan.
Alle zeilen van de Premium 4×4 Opslagtent bestaat uit PVC zeil met een gewicht van 550 gram per m². Dit zeil blinkt uit in duurzaamheid en kracht en is 100% waterdicht, UV-bestendig en is brandvertragend uitgevoerd. Het zeil is goed schoon te maken op en uit te vouwen. Het dakzeil van de 4 bij 4 opslagtent is uit één geheel wat de stabiliteit van de opslagtent tent goede komt. De zijwanden zijn 2 delen van 2 meter waardoor overal een opening kan worden gemaakt. De eindwanden van 4 meter lang hebben allebei ritsen waarmee een oproldeur kan worden gemaakt. Met de elastieken met bol worden de zeilen vastgezet aan het frame. Elk zeil beschikt over een 30cm lange tochtflap aan de onderkant om vuil, water en uiteraard tocht buiten de tent te houden.
De buizen van de opslagtent 4×4 meter zijn gemaakt van 38mm volledig gegalvaniseerde buizen met een wanddikte van 1,2mm. De koppelstukken hebben een diameter van 42mm met een wanddikte van 1,4mm. Op de koppelstukken zitten moeren gelast waardoor een oogbout past die de buizen in de koppelstukken vasthoudt. Het frame heeft als toevoeging op de PVC Classic variant een grondframe en nokversteviging wat de stabiliteit erg verbeterd.
Om de zeilen van de opslagtent 4×4 te bevestigen aan het frame ben je de meegeleverde elastieken met bol nodig. De lange elastieken om het dakzeil en de zijwanden aan het frame vast te maken en de korte zeilen om de eindwanden met ritsen rechtstreeks aan het dakzeil te bevestigen.
Op de hoeken van de tent kunnen scheerlijnen geplaatst worden om deze door het de zeilen aan het frame te bevestigen.
Met de bijgeleverde haringen kun je de zeilen en staanders vastzetten aan de ondergrond.
Ideale vierkante opslagtent met stevig frame en dikke PVC zeilen!
Deze opslagtent van 4×4 is geschikt voor particulier en zakelijk gebruik en kan in korte tijd opgezet en afgebroken worden. De opslagtent kan in combinatie met een stormbandenset langere tijd opgezet blijven staan. De kwaliteit van de zeilen en het frame overstijgen tenten van plaatselijke bouwmarkten en andere aanbieders. Onder het kopje extra informatie vind je verdere specificaties.
| Gewicht | 98 kg |
| Afmetingen | 400 × 400 × 310 cm |
| Artikelnummer |
Kleur wit-partytent: 7430440282248
|
| Zijkanthoogte | 200cm |
| Oppervlakte | 16m² |
| Breedte kleine deur | 100cm |
| Breedte grote deur | 300cm |
| Aantal dichte zijwanden | 4mm |
| Afmeting | 4x4m |
| Kleur | Wit |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal buizen | Gegalvaniseerd staal |
| Wanddikte buizen | 1,2 |
| Diameter koppelstukken | 42mm |
| Wanddikte koppelstukken | 1,4mm |
| Nokverstevigingsbuis | ja |
| Treksterkte kettingrichting | 860N |
| Treksterkte inslagrichting | 700N |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal dakzeil | 550gr/m² |
| Materiaal kopse kanten | 550gr/m² |
| Materiaal zijwanden | 550gr/m² |
| Bevestigingzeilen | Elastieken met bol |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Aantal dichte zijwanden | 4 |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Aantal kopse kanten | 2 stuks |
| Aantal dichte zijwanden | 4 stuks |
| Verpakkings lengte | 60cm |
| Verpakkings breedte | 80cm |
| Verpakkings hoogte | 200cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.
Er zijn nog geen beoordelingen.