€39,00 Oorspronkelijke prijs was: €39,00.€31,10De huidige prijs is: €31,10.
€25,70 ex. btw
Verzending: binnen 1-3 werkdagen
| Titel | Aantal | Stuksprijs |
|---|---|---|
| Staffel stoelen en barkrukken | 10 - 25 | 5% €29,55 |
| Staffel stoelen en barkrukken | 26 - 48 | 6.25% €29,16 |
| Staffel stoelen en barkrukken | 49 + | 7.5% €28,77 |
De Wedding Chair klapstoel, een van de meest populaire keuzes in zijn categorie, kenmerkt zich door zijn stevige polypropyleen frame en comfortabele metalen zitting met een elegant skai leren kussen. Deze veelzijdige stoel is uitermate geschikt voor diverse gelegenheden, maar blinkt vooral uit op bruiloften. Voor extra gemak is er zelfs een speciale trolley beschikbaar. De Wedding Chair klapstoel is ontworpen voor gebruik zowel binnen als buiten, waardoor hij een perfecte aanvulling is op elke evenementeninrichting.
De bruiloftsklapstoel heeft een gewicht van 5,8kg en is volledig wit uitgevoerd.
Ook voor de wedding chair is een trolley beschikbaar waar er 25 op passen.
| Gewicht | 58000 kg |
| Afmetingen | 45 × 45 × 78 cm |
| Artikelnummer | 7430440784780 |
| Model | Wedding |
| Lengte | 45cm |
| Hoogte | 78cm |
| Diepte | 45cm |
| Hoogte zitting | 45cm |
| Kleur | Wit |
| Kleur rugleuning | Wit |
| Kleur frame | Wit |
| Kleur zitting | Wit |
| Stoelkussen | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Inklapbaar | Ja |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.