Met de opslagtent van 3 bij 6 meter heb je totaal 18m² ruimte om de goederen, machines of voertuigen voor langere tijd op te slaan. Deze opslagtent uit de Premium PVC serie beschikt over een sterk en stevig frame dat is uitgebreid met een grondframe en nokversteviging. Deze extra toevoegingen op het frame in combinatie met de uiterst stevige PVC zeilen van 550gram per m². De zijkant heeft een hoogte van 200cm met een nokhoogte van 290cm.
Het gehele frame wordt vastgezet met oogbouten door de koppelstukken waardoor zowel het grondframe, de staanders als het nokframe aan elkaar worden gekoppeld. Hierdoor is de opslagtent enorm stabiel en wordt er één geheel gecreëerd.
Het materiaal van de zeilen van de opslagtent 3×6 bestaat uit 550 gram/m² PVC. PVC zeilen zijn een uiterst sterk en duurzame zeilsoort en kenmerken zich door zijn UV-bestendigheid, 100% waterdichtheid en lange gebruiksduur
Het dakzeil van de PVC opslagtent van 3x6m is bestaat uit 1 geheel wat de totale stabiliteit van de opslagtent ten goede komt. De zijwanden van de tent zijn gemaakt uit delen van 2 meter breed en kunnen gewenst worden weggelaten om een ingang te maken.
Alle naden van deze zeilen zijn aan elkaar gelast.
De voor en achterkant van deze opslagtent hebben allebei ritsen waarmee een oproldeur kan worden gemaakt.
De flappen die vanaf het dakzeil naar beneden komen dichten de naden tussen de zijwanden af zodat wind buitengesloten wordt.
Volledig van binnen en buiten gegalvaniseerde stalen buizen en koppelstukken. De buizen hebben een diameter van 38mm met een wanddikte van 1.2mm. De koppelstukken hebben een diameter van 42mm met een wanddikte van 1,4mm. De buizen passen perfect in de koppelstukken en kunnen vastgezet worden met de oogbouten. In het dakframe beschikt deze opslagtent 3×6 over een nokversteviging wat wil zeggen dat er een extra dwarsligger aanwezig is die de stabiliteit en belastbaarheid enorm verbeterd. Ook het grondframe dat standaard bij deze opslagtent aanwezig is zorgt ervoor dat de opslagtent beter blijft staan.
Om de zeilen aan het frame te bevestigen ben je de elastieken met bol nodig. De korte elastieken om de voor en achterwand rechtstreeks aan het dakzeil te bevestigen en den lange elastieken om het dakzeil aan het frame te bevestigen en de dichte zijwanden zowel aan het frame als aan het dakzeil te koppelen. Met de bijgeleverde haringen kun je de zeilen aan de ondergrond vastzetten. Ook de staanders kunnen worden vastgezet met de haringen. Op alle hoeken van de opslagtent zitten oogringen waarmee een scheerlijn kan worden geplaatst om de tent goed te verankeren aan de grond.
De scheerlijnen worden door de oogringen aan het frame gezet zodat de krachten niet op het zeil komen te staan maar op het frame.
Populaire afmeting die overal past. Uiterst stevig door het grondframe en de nokbuizen
Met de opslagtent uit de PVC Premium serie bezit je een uiterst kwalitatieve tent die langere tijd achtereen opgezet kan blijven staan.
Om de tent langdurig te laten staan is het wel een vereiste om een stormbandenset te gebruiken. Wil je de tent maar korte tijd gebruiken dan is de PVC Classic een prima 2e optie
| Gewicht | 108 kg |
| Afmetingen | 600 × 300 × 290 cm |
| Artikelnummer |
Kleur zwart-partytent: 6013733575541
Kleur groen-partytent: 7430440484451
Kleur grijs-partytent: 7430440484468
Kleur wit-partytent: 7430440282217
|
| Zijkanthoogte | 200cm |
| Oppervlakte | 18m² |
| Breedte kleine deur | 100cm |
| Breedte grote deur | 200cm |
| Aantal dichte zijwanden | 6mm |
| Afmeting | 3x6m |
| Kleur | Grijs, Groen, Wit, Zwart |
| UV-bestendig | Ja |
| Materiaal buizen | Gegalvaniseerd staal |
| Wanddikte buizen | 1,2 |
| Diameter koppelstukken | 42mm |
| Wanddikte koppelstukken | 1,4mm |
| Nokverstevigingsbuis | ja |
| Treksterkte inslagrichting | 700N |
| Materiaal | PVC |
| Materiaal dakzeil | 550gr/m² |
| Materiaal kopse kanten | 550gr/m² |
| Materiaal zijwanden | 550gr/m² |
| Bevestigingzeilen | Elastieken met bol |
| Hoogte verstelbaar | Nee |
| Fabrieksgarantie | Slijtageonderdelen uitgesloten, 1 jaar |
| Aantal dichte zijwanden | 6 |
| Brandvertragend | Ja |
| Weersbestendig | Ja |
| Aantal kopse kanten | 2 stuks |
| Aantal dichte zijwanden | 6 stuks |
| Verpakkings lengte | 60cm |
| Verpakkings breedte | 80cm |
| Verpakkings hoogte | 200cm |
Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij en onze partners technologieën zoals cookies om informatie over het apparaat op te slaan en/of te openen. Toestemming voor deze technologieën stelt ons en onze partners in staat om persoonlijke gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site te verwerken en om gepersonaliseerde en niet-gepersonaliseerde advertenties te tonen. Als u geen toestemming geeft of deze intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies.
Klik hieronder om in te stemmen met het bovenstaande of om specifieke keuzes te maken. Je keuzes zullen alleen worden toegepast op deze site. Je kunt je instellingen te allen tijde wijzigen, inclusief het intrekken van je toestemming, door gebruik te maken van de knoppen op het Cookiebeleid of door te klikken op de knop 'Toestemming beheren' onderaan het scherm.